Bezpečnostní vložky EVVA

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

 

Potřebujete zvýšit bezpečnost bytu, domu nebo kanceláře? Řešením je bezpečnostní vložka EVVA MCS. Jedná se o systém s magnetickým kódováním, který funguje na jednoduchém, ale důmyslném principu. Součástí bezpečnostní vložky EVVA MCS je jedno magnetické a dvě mechanická kódování. Bezpečnostní vložka EVVA MCS tak přináší trojnásobné zabezpečení nemovitosti. Při otočení klíče o 360°se nezávisle na sobě hned dvakrát prověřuje kódování, což rovněž zvyšuje zabezpečení objektu.  Ochranu vašeho majetku zvyšuje skutečnost, že při objednání dalších klíčů navíc je nutné prověření. Bezpečnostní vložka EVVA MCS tak představuje komplexní a moderní řešení, které zajistí technologickou ochranu před kopiemi. Výhodou je také vysoká odolnost vůči opotřebení a dlouhá životnost. Zámečnictví Praha 3 může na základě zkušeností toto řešení doporučit.

 

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Dalším produktem, který firma EVVA nabízí je bezpečnostní vložka EVVA 3KS, která poskytuje vysokou ochranu před metodami vloupání, jako je vyhmátnutí nebo vyplanžetování. Jedná se o bezpečnostní vložku se třemi drážkami, které jsou založené na patentovaném systému bez použití pružin. Bezpečnostní vložka EVVA 3KS má jedinečné bezpečnostní vlastnosti, které zvyšují ochranu vašeho majetku. A na jakém principu pracují? Předně je to systém stavítek v cylindru, které se pohybují po křivkách vyfrézovaných do klíče, tím pádem nejsou tlačeny proti pružině. Důležité je zdůraznit, že každý uzamykací systém je originál, takže je zajištěna ochrana při objednání dalšího klíče. Zámečníci Praha 3 tuto bezpečnostní vložku prověřili v praxi, a proto potvrzují vysokou odolnost vůči opotřebení při běžném užívání. Bezpečnostní vložky EVVA 3KSvám rádi odborně namontujeme.

 

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Technologie oboustranného klíče ICS EVVA přináší jedinečnou a důmyslnou ochranu vašeho majetku. Mechanismus je založený na systému s kódem uvnitř profilu. ICS-technologie tak poskytuje maximální ochranu díky speciálně tvarovanému a odolnému podélnému profilu. Výhodou je také prověřený systém křivek, který ověřuje oprávnění k uzamykání. V neposlední řadě je ICS-technologie od EVVA vybavena důmyslným systémem stavítek, což zabraňuje možnosti nechat si zhotovit neoprávněnou kopii klíče.  Zámečnictví Praha 3 tuto bezpečnostní technologii doporučuje hlavně pro ochranu a zabezpečení firemních objektů. Rádi vám s výběrem vhodného řešení zabezpečení vaší firmy pomůžeme a samozřejmostí je také odborná montáž.

 

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

EPS-technologie od značky EVVA je známá také jako rozšířený profilový systém. Tento mechanismus tvoří systém stavítkových systémů EVVA. Používá se především při ochraně bytů, domů, kanceláří a dalších nemovitostí, které mohou být terčem lupičů a zlodějů. EPS technologie je skvělá v tom, že obsahuje překrývající se profil klíče, což v praxi znamená ověřování přístupových práv hned v několika rovinách. EPS technologie obsahuje šest aktivních prvků detekce a dalších dvacet pozic detekce, které ověřují oprávnění odemykat a zamykat. Ještě více bezpečnosti pak přináší patentovaný podélný profil, jenž je součástí tohoto systému. Zámečníci Praha 3 doporučují EPS-technologii značky také z důvodu vysoké odolnosti vůči opotřebení. Důležitým parametrem je i technická i právní ochrana před kopiemi.

 

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

 

Mechanické bezpečnostní systémy EVVA se rozrostly o systém FPS, který poskytuje vůbec nejlepší možnou úroveň bezpečnosti mezi těmito druhy systémů. Současně přináší nejjednodušší možné provedení. Technologie FPS je proto velmi oblíbená a zámečnictví Praha 3 ji doporučuje především jako efektivní řešení pro malá uzamykací zařízení. Praxe ukázala, že uzamykací systém FPS je velmi odolný vůči opotřebení, což zvyšuje bezpečnost a snižuje náklady. Kromě toho přináší uzamykací systém FPS ještě další výhody – je například vybaven speciálními klíči z alpaky, které jsou odolné. Součástí je pět nebo šest aktivních pružinových detekčních prvků. Detekce probíhá přes dvě bezpečnostní úrovně. Zaujalo vás toto bezpečnostní řešení EVVA? Kontaktujte zámečnictví Praha 3.

 

 

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

 

Je skvělé, pokud se vám podaří získat systém uzamykání, který se přizpůsobí vašim potřebám. Právě takový je systém AirKey od renomované značky EVVA. Vyráběný je v Rakousku, kde byl rovněž vyvinutý. AirKey patří do rodiny elektronických uzamykacích systémů a byl vyvinutý s ohledem na potřeby pro podniky s odlehlými pracovišti. Při použití systému AirKey jet totiž klíč zasílán prostřednictvím internetu a klíčem, který umožňuje přístup, se vlastně stává mobilní telefon, na nějž jsou zasílána oprávnění. V objektu je proto zajištěna maximální bezpečnost. AirKey  systém je moderní a efektivní řešení. Pokud chcete vědět víc, kontaktujte zámečnictví Praha 3.

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

 

Společnost EVVA sází na inovace, a proto stále rozšiřuje své portfolio výrobků. Na moderní potřeby podniků a firem reaguje elektronický uzamykací systém Xesar. Vyvinutý byl v Rakousku, kde se také vyrábí. Přináší přitom hned několik výhod: jednou z nich je rychlá montáž, kterou můžete objednávat u zámečníků Praha 3, zákazníci zase oceňují skvělou funkčnost, líbivý design stejně jako snadné ovládání Součástí uzamykacího systému Xesar je bezplatný software. Zámečníci Praha 3 jsou proškoleni na profesionální instalaci tohoto elektronického uzamykacího systému, proto nás neváhejte kontaktovat.

 

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

 

Elektronické uzamykací systémy představují moderní a efektivní zabezpečení objektů. Značka EVVA nabízí hned několik produktů v této řadě. Jedním z nich je i systém e-Primo, který je určený hlavně pro zabezpečení kanceláří nebo dům a bytů. Jak tento systém funguje? Místo klíční dírky je pouze hlavice, ke které se přikládá médium, které umožňuje odemykání a zamykání. K montáži systému e-Primo nicméně není zapotřebí žádná kabeláž ani náročná instalace, protože tento elektronický zámek totiž přesně lícuje s otvorem pro běžný zámek. Je to jednoduché a efektivní – bez náročné investice můžete využít všechny výhody elektronického přístupu do bytu, firmy nebo komerčních objektů. Líbí se vám toto řešení? Nezapomeňte, že funkčnost záleží na precizní montáži, proto kontaktujte zámečnictví Praha 3.

 

Přídavné bezpečnostní zámky K900, K950, K9000

Potřebujete zvýšit bezpečnost a ochranu nemovitosti? Rozhodujete se, jaké bezpečnostní prvky použít? Funkční ochranu představují bezpečnostní přídavné známky EVVA s integrovanou dveřní záchytkou. Určené jsou pro jakékoli typy nemovitostí (domy, byty, kanceláře apod.). Do této řady EVVA spadají bezpečnostní přídavné zámky K900, K950 a K9000. Zámečnictví Praha 3 je může rozhodně doporučit – fungují spolehlivě, takže nelze dveře otevřít zvenčí násilím. Naopak v případě nebezpečí lze dveře zase rychle zavřít, navíc se snadno a pohodlně ovládají jedním knoflíkem, přičemž červená a zelená kontrolka signalizují polohu dveřní záchytky (závory).  Bezpečnostní zámky EVVA se vyznačují masivním uzamčením a třídou odolnosti proti násilnému překonání ZS3 a vhodné jsou pro dřevěné i kovové dveře.

Rourový trezor a klíčový trezor PZV-178 a PZV-179

Jsou věci, které potřebujete mít bezpečně schované – šperky po babičce, doklady, dokumenty, cennosti. Moderní zabezpečení těchto důležitých věcí přináší rourové neboli klíčové trezory. Většinou jsou zabudované do stěn nebo podlahy, kde je jen tak někdo neobjeví. Rourové, resp. klíčové trezory PZV-178 a PZV-179, jsou prověřené a váš majetek ochrání před zvědavci a zloději. Klíčový (rourový) trezor se vyznačuje odolností, kvalitním a důmyslným provedením i dlouhou životností. Pokud kvalitní trezory hledáte, neváhejte se obrátit na zámečnictví Praha 3 – s výběrem vhodného řešení vám pomohou a ještě provedou odbornou a diskrétní montáž.

Bezpečnostní kování SB72/88/92

V nabídce bezpečnostních prvků EVVA rozhodně nesmí chybět bezpečnostní kování SB72/88/92. To je vítanou možností ochrany vašeho majetku, jelikož poskytuje spolehlivou a účinnou ochranu pro vstupní dveře. Ty jsou pro bezpečnost klíčové, protože právě nevhodně zabezpečené dveře představují pro zloděje pozvánku. Bezpečnostní kování EVVA poskytuje spolehlivou ochranu proti rozlomení cylindru, jeho odvrtání a vytažení jádra. Odbornou montáž bezpečnostního kování přenechejte zámečníkům z Prahy 3, protože účinnost opatření se odvíjí od kvalitní instalace.